Yandex Browser 17.11.1.988 İndir

Yandex Browser 17.11.1.988 İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu61.1MB
ÜreticiYandex inc
İşletim SistemiWindows XP, VİSTA, 7, 8, 10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (61.1MB)
1076 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Arama motoru Yandex tarafınca üretilen kolay kullanımlı web tarayıcısı. Yandex Browser, Google Chrome tarafından da kullanılan Chromium tabanlı fakat farklı özellikler içeren başarılı bir tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler, Opera tarayıcısını kullananların hatırlayacağı Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükleme şeklinde öne çıkan özellikleri bulunuyor.

Yandex Browser, Yandexin hava durumu, trafik benzer biçimde servislerinden bilgiler gösterebiliyor. Adres satırındaki akıllı motor yanlış yazılsa dahi doğru adresi size önerebiliyor ve yine aynı alanı arama motoru olarak kullanabiliyorsunuz.

Yandex.Browser, kullanıcılarına tarayıcının arayüz ayarları, yer imleri, favoriler, kayıtlı şifreler, form bilgileri, tarayıcı geçmişi ve eklentilerini başka bir bilgisayarda kurulu bir Yandex.Browser’a aktarabilmelerine bu bilgileri kullanım esnasında senkronize etmelerine olanak veriyor. Böylelikle hem tarama tecrübeniz yedeklenmiş bununla beraber her yerden erişilebilir durumda oluyor. Ayrıca kullanıcılar dilerlerse tarayıcı sayfasının fonuna ön tanımlı veya istedikleri başka bir arkaplan resmi atayarak kişiselleştirebilirler.

Yandex Browser, Yandex’in güvenlik sistemi ile otomatik olarak web sitelerini denetler, bunun yanında download güvenliği için indirilen tüm dosyalar gene başka bir Rus firması Kaspersky Antivirüs kontrolünden geçer.

1076 kez indirildi
web stats