WP Super Cache indir

WP Super Cache indir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.4MB
ÜreticiAutomattic
İşletim SistemiWordpress
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.4MB)
345 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bu eklenti, dinamik WordPress blogunuzdan statik html dosyaları üretir. Bir html dosyası oluşturulduktan sonra, web sunucunuz bu dosyayı, daha ağır ve daha pahalı olan WordPress PHP komut dosyalarını işleme koymak yerine sunacaktır.

Statik html dosyaları kullanıcılarınızın büyük çoğunluğuna sunulacaktır:

  • Giriş yapmamış kullanıcılar.
  • Blogunuza henüz yorum yapmamış kullanıcılar.
  • Veya bir parola izlemeyen kullanıcılar postayı korudu.

Ziyaretçilerinizin% 99’una statik html dosyaları sunulacaktır. Önbellek dosyası binlerce kez sunulabilir. Diğer ziyaretçilere ziyaretlerine özel önbellek dosyaları sunulacak. Eğer giriş yaptıysa veya yorum yaptıysa, bu bilgiler görüntülenir ve onlar için önbelleğe alınır.

Eklenti, önbelleklenmiş dosyaları üç şekilde (hızla sıralandı) sunar:

  1. Uzman. En hızlı yöntem, “supercached” statik html dosyalarına hizmet vermek için Apache mod_rewrite’ı (veya web sunucunuzun desteklediği benzer modülleri) kullanarak. Bu tamamen PHP’yi atlar ve son derece hızlıdır. Sunucunuz trafik yoğunluğuna maruz kalırsa, talepler “daha açık” olduğu için daha iyi başa çıkma olasılığı yüksektir. Bu, Apache mod_rewrite modülünün (muhtemelen özel kalıcı bağlantılarınız varsa yüklüdür) ve .htaccess dosyanızın riskli bir modifikasyonunu gerektirir ve yanlış bir şekilde değiştirilirse sitenizi de alabilir.
  2. Basit. Supercached statik dosyalar PHP tarafından sunulabilir ve bu eklentiyi kullanmanın en iyi yoludur. Eklenti var ise “süperkatili” bir dosya sunacak ve mod_rewrite yöntemi kadar hızlı olacaktır. .htaccess dosyasının değiştirilmesi gerekmediğinden, yapılandırmak daha kolaydır. Hâlâ özel bir kalıcı bağlantıya ihtiyacınız var. Bu önbelleğe alma modunda sayfanızın bölümlerini dinamik tutabilirsiniz.
  3. WP Önbellek önbelleği. Bu, çoğunlukla, bilinen kullanıcılar için sayfaları önbelleklemek için kullanılır; URL’ler, parametreleri ve yayınları içerir. Bilinen kullanıcılar, kullanıcılara, yorumları bırakan ziyaretçilere veya kullanıcı başına özel veriler gösterilecek olanlara giriş yapmışlardır. En esnek önbellekleme yöntemidir ve biraz daha yavaştır. WP Önbellek önbelleği, süper önbellek devre dışı bırakıldıysa, bilinmeyen kullanıcılar tarafından ziyaretleri önbelleğe alır. Bu modda sayfanıza da dinamik bölümler de olabilir. Bu mod her zaman etkindir ancak bilinen kullanıcılara, parametrelere sahip URL’lere veya feed’lere ayrı ayrı önbelleğe almayı devre dışı bırakabilirsiniz. Yalnızca WP Önbellek önbelleğe almayı kullanmak istiyorsanız wp-config.php dosyanızdaki “DISABLE_SUPERCACHE” sabitini 1 olarak ayarlayın.

PHP dosyalarını düzenleme konusunda rahat değilseniz basit mod kullanın. Kurulması kolaydır ve çok hızlıdır.

345 kez indirildi
Etiketler: ,
web stats