WOLFTEAM Oyunu indir

WOLFTEAM Oyunu indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.68GB
ÜreticiJoygame
İşletim SistemiWindows XP, VİSTA, 7, 8, 10
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.68GB)
626 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kısa sürede mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA’ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanoğlu keşfedildi.

Bu insanoğluın çoğunun muhteşem fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin öteki insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.

“Epoxyn” adlı yeni ilacını, DNA’ları kurtlara benzeyen insanoğluın tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan “Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu’na sattı.

Fransız Ordusu, “WolfTeam” doğrusu Kurt ekipı isminde, 2. Yabancı Lejyon olarak da malum yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya genelinde araştırmalar icra eden Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i her geçen gün güçlendirdiler.

Takıma girebilmenin tek kaideı, sıradan bir fizik testinden geçmek ve “Anti-Epoxyn”e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için meydana getirilen kan testiydi. “Yabancı Lejyonlar” kurallarına gore, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.

“WolfTeam”’in kuruluş amacı, Anti Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk şeklinde stratejilerde dünya genelinde rakibi olmayan özel bir savaş örgütü haline gelmekti.

626 kez indirildi
Etiketler: ,
web stats