Total War: Arena Oyunu İndir

Total War: Arena Oyunu İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.6 MB
ÜreticiWargaming.net
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi4 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.6 MB)
226 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Wargaming Alliance, SEGA ve Creative Assembly işbirliğiyle geliştirilen Total War: ARENA efsanevi Total War serisinin çevrimiçi çok oyunculu versiyonudur. Srinin diğer oyunlarından farklı olarak free2play modelde hizmet veren Total War Arena’da oyuncular, 10’ar kişilik takımlarıyla antik dönemin gerçek savaş alanlarından esinlenen haritalarda devasa savaşlara katılıyorlar.

Okçu, mızrakçı, savaşçı gibi birimlerden oluşan ordulara sahip olduğunuz oyunda Yunanlar, Romalılar ve Barbarlar olmak üzere 3 farklı ırk seçeneği bulunmakta. Benzersiz yetenek ve donanıma sahip 8 ayrı liderden dilediğinizi seçerek ordularınızı geliştirebilir ve aksiyon 10 vs 10 savaşlara katılabilirsiniz.
16 yıldan fazladır dünya çapında milyonlarca kopya satan Total War serisi, oyun pazarındaki en bilinen savaş/strateji oyunlarındandır. Gerek özgün oynanışı gerek gerçekçi yapısı sayesinde Total War, gelmiş geçmiş en başarılı PC oyunlarından biri olma özelliği taşımaktadır. Total War evreni free-to-play Total War: ARENA ve Total War Battles: KINGDOM ile genişlemeye devam etmektedir.
226 kez indirildi
web stats