PufyTek Stok Takip ve Kontrol PHP Scripti

PufyTek Stok Takip ve Kontrol PHP Scripti

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.90MB
ÜreticiPufyTek
İşletim SistemiPHP
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.90MB)
424 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PufyTek yığın takip scripti, bizlere Hüseyin KIRKAN tarafınca gönderilmiş basit yapılı depo yığın takip scriptidir. Script içinde ürünlerin adı, stok kodu, barkod numarsı, içerği ve adedi gibi bilgileri girerek bu tarz şeylerin takibini yapabilir. İlgili ürünlerden satıldığında veya yeni ürün eklendiğinde artış ve azalış ayarları yapabileceğiniz bir scripttir.

Kurulumu
1. Öncelikle admin paneline giriş için kullanacağınız kullanıcı adı ve şifrenizi indirdiğiniz dosya içerisindeki SQL klasöründe bulunan sql.Sql dosyasını açarak değiştiriniz. Bunun için ilgili dosyayı bir metin editörü (Notepad++ tavsiye edilir.) yardımıyla açarak CTRL+G ile 87. Satıra gidiniz. Burada kullanıcı adı ve şifrenizi göreceksiniz. Kullanıcı adı varsayılan olarak admin, şifreniz ise 123456‘dır. Bunu arzu ettiğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.
2. Aynı sql dosyasında scripti kuracağınız website adresinizi gene aynı mantıkla CTRL+G yaparak 43. Satıra gidiniz ve burada a ref diye süregelen kısımdaki website adresini kendinize göre düzenleyiniz. Misal local kurulum yapacaksanız buraya http://localhost diye yazabilirsiniz.
3. Daha sonra sunucunuzda bir veritabanı oluşturunuz. Oluşturduğunuz bu veritabanı bilgilerini Site Dosyaları > ek > vt_baglantisi.Php dosyasını açınız. Bunun içerisindeki localhost root gibi kısımların bulunduğu yerdeki veritabanı bilgilerinizi düzenleyiniz.
4. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız ve adres çubuğuna website adresinizi yazarak giriş yapınız.

Admin Paneli bilgileri eğer değiştirmediyseniz aşağıdaki gibidir.
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: 123456

Depo Adresi
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: 1

424 kez indirildi
Etiketler: ,
web stats