Okey Oyunu 2.5 İndir

Okey Oyunu 2.5 İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.6MB
ÜreticiBöcek Yazılım
İşletim SistemiWindows XP, VİSTA, 7, 8, 10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.6MB)
1322 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz.

Ulusal oyunumuz Okeyi bilgisayar ortamına taşıyan ve büyük beğeni kazanan Okey+ programı ile okey oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Okey oyunu kurulumu tamamlamış olduktan sonra, okey oyununa başlamak için “Oyun” dan “Yeni” yi yada F2 ye basınız. Bilgisayar rastgele olarak okey oyununa ilk başlamış olacak kişiyi seçer ve 15 taş verir, diğerlerinede 14′ er taş verir ve kalanların içinde bir okey seçilir ve ortaya açık olarak yerleştirilir. Elizdeki taşları mouse kullanılarak yerleştirebilirsiniz. Sıra size vardığında doğrusu “Oyuncu 1 düşünüyor” yazısını gördüğünüzde, taş çekmek yada soldaki oyuncunun attığı taşı almak için taşı mouse ile tutup ıstakaya sürükleyip bırakmalısınız. Aynı işlemi taşların üzerine çift klik yaparakta gerçekleştirebilirsiniz. Atmak istediğiniz taşı belirledikten sonrasında bu taşı aynı şekilde mouse ile yada çift klik ile sağ tarafa atabilirsiniz. Soldaki taşı alacaksanız, çekmeden taşı attığınızda otomatik olarak soldaki oyuncunun attığı taş ıstakaya yerleştirilir. Taş atıldıktan sonra oyun diğer oyuncuların otomatikman oynaması ile devam eder. Okey kurallarına uygun şekilde oyunu bitirdiğinizde, son taşı ortada taş çektiğiniz yere mouse ile sürükleyip bırakmalısınız.

Yenilikler:
yapay zekada iyileştirmeler, göstergeyi çifte bağlama, taşın üzerinde sağ tıklayınca taşı baş aşağı çevirme gibi özellikler eklendi.

Ek olarak programın açılışında otomatik sürüm kontrolü yapılarak yeni bir sürümün mevcut olup olmadığı kullanıcıya bildirilecek. Çünkü bundan sonrasında daha çoğunlukla sürüm güncellemesi yapmayı planlıyoruz. Bu çalışmalara kaynak sağlaması için de Yandex ile işbirliğine gittik ve program kurulumu esnasında istenirse Yandex programları da yükleniyor ve kullanıcıya farklı olanaklar sunulurken Okey+’nın geliştirilmesine de katkı sağlanıyor.

1322 kez indirildi
web stats