Masaüstü için İnstagram indir

Masaüstü için İnstagram indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu145MB
ÜreticiPantegrA
İşletim SistemiWindows 10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (145MB)
1844 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Windows 10 için Resmi İnstagram Uygulaması

Instagram, yaşamın anlamış olurını yakalayıp paylaşmanın bayağı bir yoludur. Neler yapmış olduklarını görmek için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı takip edin ve tüm dünyadan sevmiş olduğiniz şeyleri paylaşan hesaplar keşfedin. 500 milyonu aşkın kişiden oluşan topluluğa katılıp, gününüzün önemli veya önemsiz dilediğiniz tüm anlarını paylaşarak kendinizi ifade edin.

Instagram’ı kullanarak:
Profilinizde tutmak arzu ettiğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşabilirsiniz. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyebilir ve birden fazla klibi tek bir videoda birleştirebilirsiniz.
Hikayenizde birden fazla (dilediğiniz kadar!) fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Yazı ve çizim araçlarıyla bunlara canlılık katabilirsiniz. 24 saat sonrasında kaybolurlar ve profilinizde veya akışta gözükmezler.
Takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini akışınızın başındaki bir çubukta seyredebilirsiniz. Kendi hızınızda, rahatça görüntüleyebilirsiniz.
Keşfet sekmesinde sevebileceğiniz fotoğraflar ve videolar keşfedebilir ve yeni hesaplar takip etmeye başlayabilirsiniz.
Instagram Direct yardımıyla akışınızdan arkadaşlarınıza doğrudan özel mesajlar, fotoğraflar, videolar ve gönderiler gönderebilirsiniz.
Gönderilerinizi facebook, Twitter, Tumblr ve öteki toplumsal ağlarda anında paylaşabilirsiniz.

1844 kez indirildi
web stats