Internet Download Manager İndir

Internet Download Manager İndir

LisansDeneme
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.0MB
ÜreticiTonec Inc
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (7.0MB)
131 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hızlı Dosya İndirme Programı

web Download Manager (IDM) ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan işlemlere devam edebilir yada indirme işlemi programlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü oluşan kesintilerle akıllı devam etme özelliğiyle kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, kolay arayüzü ve tüm tarayıcılarla entegre çalışmasıyla en popüler indirme yöneticisi olmuştur.

Internet Download Manager, diğer indirme yöneticilerinin aksine indirme işlemi sırasında indirilen dosyayı dinamik olarak bölümlere ayırır ve bağlantı kopması yaşanmadan indirme işlemini sonlandırır.

Proxy sunucuları, ftp ve httpd protokolleri destekler, firewalleri aşabilir, tekrar yönlendirmeleri takip eder, çerezleri kaydeder, isterseniz sunucu girişi yapar. Web Download Manager; web Explorer, Opera, Firefox, Google Chrome gibi popüler tüm tarayıcılardaki indirilme işlemlerinde otomatikman devreye girmektedir.

Internete Download Manager’in diğer özelliklerini sayacak olursak; Türkçe dil desteği, zip dosyalarını indirmeden önizleme, download işlemleri için kategorizasyon özelliği, https desteği, geliştirilmiş virüs koruması…
Yeni versiyon ile beraber Windows 10 desteği ve video siteleri için indirme desteği eklenmiş.

131 kez indirildi
web stats