En iyi 10 Android oyunu

Mobil oyunların gelişmesi ve grafiklerinin iyileştirilmesinden sonra birçok oyuncu mobil platform oyunlarına yoğun ilgi göstermeye başladı. İşte oyun severlerin beğenisine sunulan yeni Android oyunları…

1. Fracter

Monokrom (siyah-beyaz) temalı oyunda amacınız ışıkları geri getirebilmek. Bu amaçla pek çok puzzle’ı çözmeye çalışıyor ve bölümleri geçiyorsunuz. Bunları yaparken de bir yandan korkutucu yaratıklarla da baş etmeniz gerekiyor. Oyunun fiyatı ise 22,99 TL

2. The Walking Dead: Our World


Dizisi büyük hayran kitlesine sahip olan The Walking Dead’ın VR destekli yeni oyunu ile mahallenizde ya da evinizin içinde zombilerle savaşacak ve hayatta kalmaya çalışacaksınız. Oyun ücretsiz olarak Play Store’da yer alıyor.

3. Fighting Fantasy Legends Portal


Aksiyon, strateji ve macera üçlemesinin harmanlandığı Fighting Fantasy, oyunculara iyi zaman geçirmeyi vaad ediyor. Oyun genel olarak Lauge of Legends’e benzerliği ile dikkat çekiyor. Oyunun ücreti ise 22.99 TL

4. Portal Drop


Oyundaki amacınız elinizde bulunan altıgen yapıyı, sağ ve solda bulunan portallara düşürebilmek. Bunun için de altıgeninizin üzerinde durduğu taşları doğru şekillerde kırmanız gerekiyor. Oyun ücretsiz olarak yayınlanıyor.

5. Dawn Break -Origin-


RPG türündeki bu oyun çevrimdışı olarak da oynanabilmesi ile aynı türdeki diğer oyunlara fark atıyor. Oyunu Play Store’da ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

6. Outrace


Outrace oyununda mümkün olduğunca hızlı giderken ayrıca en fazla sayıda rakibi de yoldan çıkarmanız gerekiyor.

7. Minion Wire


Noktaları birbirine bağlayarak en uzun yolu oluşturmanız gereken oyunda dikenli toplara ise oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

8. Uncharted Ocean


Bu denizcilik oyununda amacınız en büyük gemi filosunu kurarak yeni keşifler yapmanız gerekiyor. Bu sırada çevrenizde gezen korsanlarla savaşmanız gerekebilir.

9. Space Wall


Oyunun amacı size verilen değişik yapıları, ortasında belli şekillerde delikler bulunan duvardan geçirebilmek. Elinizdeki şekli verilen zaman içinde duvardan geçirecek şekilde ayarlayamazsanız oyunu kaybediyorsunuz. Yaratıcılık, strateji ve zamanlamayı birleştiren Space Wall, Play Store’da ücretsiz olarak sizleri bekliyor.

10. Trade Island


Trade Island’da ürünler üretip anlaşmalar yaparak adanızı büyütmeye çalışıyorsnuz. Bu sırada adada yaşayan herkesin mutlu olması için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Herkesin kendi hayatı ve mutluluğu olan oyunda yaşayanlarla birebir özel olarak ilgilenmeniz gerebilir.

Kaynak: Hürriyet

126 kez okundu
Etiketler: , ,
web stats