Avast Mobile Security & Antivirus 2018

Avast Mobile Security & Antivirus 2018

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24 MB
ÜreticiAVAST Software a.s.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (24 MB)
360 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Android’e yönelik dünyanın en çok güvenilen ücretsiz antivirüs uygulaması Avast Mobile Security ile açılır pencerelere ve istenmeyen reklamlara yol açan virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı kendinizi koruyun. Gizliliğinizi ihlal eden casus ve reklam uygulamalarını yüklediğinizde uyarı alın. E-postalar, telefon çağrıları, zararlı yazılım bulaşmış internet siteleri veya SMS mesajlarından gelebilecek kimlik avı saldırılarına karşı cihazlarınızı koruyun.

Yükleme sayısı 100 milyonu aşan Mobile Security & Antivirus sıradan bir antivirüs programına kıyasla daha fazla özelliğe sahiptir. Sisteminizi yavaşlatmayan bu uygulamada yer alan diğer özelliklerden bazıları şunlardır:

✔ Antivirüs Motoru
✔ Çağrı Engelleyici
✔ Hırsızlık Koruması
✔ Fotoğraf Kasası
✔ Enerji Tasarrufu
✔ Uygulama Kilitleyici
✔ Gizlilik İzinleri
✔ Güvenlik Duvarı (yalnızca kök erişim izni verilmiş Android cihazlar içindir)
✔ Şarj Ekranı
✔ RAM Takviyesi
✔ Gereksiz Dosya Temizleyicisi
✔ Web Kalkanı
✔ WiFi Tarayıcısı
✔ WiFi Hız Testi

Android deneyiminizi korumak ve iyileştirmek için daha birçok harika özelliğe sahiptir

YENİLİKLER neler?
Fotoğraf Kasası fotoğraflarınızı bir PIN kodu ile korumanıza olarak sağlar. Kasaya taşıdıktan sonra fotoğraflarınız şifrelenir ve gizlenir.
Enerji Tasarrufu, fazla enerji tüketen Wi-Fi, eşitleme, Bluetooth ve ekran ayarları gibi ayarları düzenleyerek cihazınızın pil tüketimini azaltır.

Şimdi size premium özellikler de sunuyoruz:

Hırsızlık Koruması: Cihazınızda SIM kart değişikliği yapıldığında otomatik olarak cihazı kilitler ve gizli bir şekilde hırsızın fotoğrafını çeker ve sesini kaydeder.
Uygulama Kilitleme: Uygulamayı PIN kodu veya dokunma hareketi ile kilitleyerek hassas içeriklerinizin güvenliğini ve gizliliğini sağlayın. En çok kullandığınız uygulamaları koruyun ve çocuğunuzun veya yetkisiz kişilerin uygulamalarınıza erişemeyeceğinden emin olun.
Reklamları kaldırın: Avast Antivirus deneyiminizden reklamları çıkarın.
Avast Doğrudan Destek: Sorularınıza hızlı yanıtlar almak için Avast ile doğrudan uygulama üzerinden iletişime geçin.

Avast Mobile Security detayları

■ Antivirüs Motoru: Virüs ve zararlı yazılım tarayıcısı, zararlı yazılım bulaşmış/tehlikeli uygulamaları ve Тruva atlarını ilk kullanımda otomatik olarak tarar. Tam bir mobil koruma için web ve dosya taraması yapar ve ayrıca casus yazılımlara ve virüslere karşı korur.
■ Gereksiz Dosyaları Temizleme: Gereksiz verileri, sistem önbelleklerini, galeri küçük resimlerini, yükleme dosyalarını ve kalıntı dosyaları anında temizler.
■ Çağrı Engelleyici: Gizliliğinizi koruyun. Telefon numaralarını kara listenize ekleyin ve size ulaşmasını istemediğiniz kişileri engelleyin.
■ Web Kalkanı: Zararlı yazılım bulaşmış bağlantıları, Truva atlarını, reklam yazılımlarını ve casus yazılımları (internette gizli ve güvenli bir şekilde gezinmek için, ör. Chrome ile) tarar ve engeller. Ayrıca yanlış yazılan URL adreslerini düzeltir.
■ Wifi Güvenliği: Her ağın ve e-posta adresinin güvenliğini kontrol edin, nerede olursanız olun internette gezinin ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirin.

Bu uygulama Cihaz Yöneticisi iznini kullanıyor. Bu izin my.avast.com adresinden cihazınızı uzaktan kilitlemenize ve temizlemenize olanak tanır.

Bu uygulama kimlik avı saldırılarına ve diğer kötü amaçlı web sitelerine karşı görme engelli kişileri ve diğer kullanıcıları korumak için Erişilebilirlik iznini kullanır.

360 kez indirildi
Etiketler:
web stats